...

FINANCOVANIE

Prečo využiť financovanie nákupu?

Dnes už až takmer 70% našich zákazníkov využíva možnosť nákupu na splátky alebo leasing. Zakúpené zariadenie si na seba zarobí samo a vy môžete zatiaľ použiť finančné prostriedky na iné účely.

Financovanie euroleasing

Financovanie prostredníctvom splátok - EUROLEASING CZ s.r.o.

Spoločnosť ponúka krátkodobé financovanie pre podnikateľov, firmy, organizácie, či verejnú správu. Euroleasing je č.1 vo financovaní gastro zariadení na Slovensku a v Česku.

Miniexpres splátky 500€ – 1‎.499€

Jednoduché financovanie nákupu menších zariadení a príslušenstva formou 3 – 5 mesačných splátok, ktoré je realizované do 30 minút. 
Podmienky: platba vopred 20% z predajnej ceny s DPH, dĺžka splácania: 3 – 5 mesiacov.

Expres splátky 1.500€ – 50.000€

Krátkodobé financovanie nákupu zariadení a príslušenstva pre podnikanie. Možnosť sezónnych a nerovnomerných splátok podľa potrieb klienta. 
Podmienky: platba vopred 20% až 50% z predajnej ceny s DPH, dĺžka splácania: 3 – 23 mesiacov.

Hotovosť pre podnikanie 4.000€ – 20.000€

Hotovosť pre rozvoj vášho podnikania. K získaniu hotovosti bude stačiť hnuteľný majetok: auto, stroj, vybavenie, skladové zásoby alebo pohľadávky. 
Podmienky: poskytnutá hotovosť do 70% hodnoty hnuteľného majetku, dĺžka splácania 1 – 4 mesiace, možnosť opakovaného financovania.

financovanie grenke

Financovanie prostredníctvom leasingu - GRENKE LEASING, s.r.o.

Financovanie určené pre podnikateľov (živnostníci, firmy a organizácie).

Classic Leasing

Produkt je určený zákazníkom, ktorí si uvedomujú v dnešnej dobe rýchleho zastarania technológií potrebu investovať do moderných zariadení za účelom zachovania náskoku pred konkurenciou. Zároveň nechcú mať starosti s recykláciou, skladovaním či zobchodovaním použitými zariadeniami.

Finančný Leasing

Produkt určený zákazníkom, ktorí práve nemajú potrebnú hotovosť alebo chcú voľné prostriedky investovať radšej do podnikania. Vhodný pre zaobstaranie moderného vybavenia so zámerom odkúpenia, po uplynutí obdobia leasingu, za dohodnutú symbolickú cenu.

Financovanie cez inú leasingovú spoločnosť?

Pokiaľ máte osvedčenú inú leasingovú spoločnosť a chcete financovanie vášho projektu riešiť prostredníctvom tejto spoločnosti, nie je to problém. Riešili sme mnoho projektov aj cez iné finančné spoločnosti.

mate-otazku-alvexgastro

Máte otázku? Neváhajte a kontaktuje nás.

Kontaktujte nás telefonicky alebo cez kontaktný formulár. Odpíšeme vám akonáhle to bude možné.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.